Täidame sinu vabad ajad klientidega

Sa ei pea Facebooki gruppides valvel olema, millal keegi sinu teenust vajab. Sparkitis saavad kliendid sinu vabu aegu broneerida, ilma et peaksid ise sekkuma. Sina hoiad kokku aega, leiad uusi kliente ja kasvatad käivet.

Täidame sinu vabad ajad klientidega

Sparkitis saavad kliendid sinu vabu aegu broneerida, ilma et peaksid ise sekkuma.

Sina hoiad kokku aega, leiad uusi kliente ja kasvatad käivet.

Teeni rohkem raha

  • Sparkit pakub klientidele esmajärjekorras lähemaid aegu, et sinu graafiku esimesed tühjad augud täidetud saaksid.
  • Ootamatu haigestumise puhul saad kliente sellest teavitada ning rakendus pakub neile sinu kalendrist uued ajad.
  • Broneerides tasub klient automaatselt 10% teenuse hinnast, mis jääb sulle, kui klient ei saa broneeritud ajal kohale tulla ning jätab aja õigeaegselt tühistamata.

Tee seda, mida armastad

  • Kalendrirakendusse saad märkida oma vabad ajad, teenuse kirjelduse ja hinnad. Sparkit töötab üle Eesti ja pakub klientidele iluteenuse pakkujaid esimese vaba aja, teenuse või asukoha järgi. Sinu aegu saavad broneerida nii olemasolevad kui ka uued kliendid.

  • Broneerimine ja maksmine toimub mugavalt ühes kohas ning vaid paari klikiga. Sina ei pea tegelema sularaha ega kaardimakseterminaliga.

Muuda kliendi elu mugavaks

  • Kui klient on aja broneerinud, lisandub see automaatselt sinu kalendrisse ja vaba aeg kaob ära. Nii jäävad ära topelt broneeringud. Soovi korral saad tellida broneeringu kinnituse kohta teavituse.
  • Sparkit oskab klientidele saata automaatseid meeldetuletusi. Sõnumi aja ja sisu saad valida ja isikupärastada ise. Näiteks saad kõigile korraga saata laiali teate oma uuest tehnikast või jagada oma sünnipäeva puhul soodustusi.

Kuidas Sparkit töötab?

1. Lisa vaba aeg kalendrisse
2. Klient broneerib sinu aja
3. Naudi tööd ja saa püsikliente

Leia endale sobiv lahendus

Oled alustav ilutegija või omad juba suurt kliendibaasi – meil on sulle sobiv lahendus.

Vasta paarile küsimusele enda kohta ja pakume sulle sobiva lahenduse

Mitu aega sul igal nädalal keskmiselt täitmata jääb?

Kas soovid Sparkiti rakendust kasutada üksi või mitmekesi?

Milliseid iluteenuseid pakud?

1 2 3

Korduma kippuvad küsimused

Sparkit on rakendus, mis sul aitab kliendid särama lüüa ja oma tööaega mõistlikult kasutada. Loo endale kasutaja, märgi kalendrisse veel täitmata ajad ning üsna pea kohtudki oma uue kliendiga.
Kõigile iluteenuse pakkujatele, kes tahavad uute klientide otsimise asemel keskenduda oma tööle. Leiame kliendid nii salongidele kui kodustele iluteenuse pakkujatele sõltumata valdkonnast ja klientide soost.
Kliendid saavad iluteenuse pakkujaid otsida teenuse, vaba aja ja endale meelepärase asukoha järgi. Kasutajad saavad sind ka enda lemmikuks lisada ja näiteks sinu vabade aegade ning uute oskuste kohta teavitusi saada.

Sparkit lööb su töölaua puhtaks väikestest korduvatest tegevustest ja teeb need sinu eest. Rakendus kinnitab automaatselt broneeringud ja saadab kliendile meeldetuletuse läheneva aja kohta. Sa ei pea aega kulutama Facebooki gruppides vabade aegade kuulutamise peale, sest Sparkit pakub sinu aegu ise potentsiaalsetele klientidele. Erakorraliste sündmuste – näiteks haigestumise või veeavarii korral – saad ükshaaval klientide läbi helistamise või kirjutamise asemel saata Sparkitist sõnumeid kõikidele korraga.

See sõltub sellest, kui palju aega sa iga päev broneeringute haldamise peale kulutad. Keskmiselt veedab iluteenindaja päevas ligi pool tundi telefoni otsas ja Facebooki gruppides aegu kokku leppides. Nädalas läheb selle peale raisku pool tööpäeva, mille jooksul saaksid tegelikult kliente ilusaks teha (ja selle eest raha küsida :)) Ootamatute tulemata jätmiste puhuks võtame kliendilt aga automaatselt broneerimistasu, mis jääb sulle, kui klient sinu määratud ajaks oma broneeringut edasi ei lükka või ei tühista.

Sõnumi saad saata Sparkiti rakenduse kaudu kõikidele või ainult osale oma klientidest paari klikiga. Anna homse päeva klientidele teada ootamatust haigestumisest ja rakendus juhatab nad automaatselt sinu järgmiste vabade aegade juurde. Jaga kõikidele klientidele mõne olulise tähtpäeva puhul soodustusi või anna teada, et õppisid mõne uue ägeda tehnika.
Leia endale sobiv lahendus SIIT.